Tytoń – Tytoń papierosowy – Tytoń Korsarz
Share Button

Przykładowe ceny tytoniu za 1kg

Nazwa:Zawartość:Ilość:Przykładowa cena:
Tytoń KORSARZPaczki:
1kg,
2kg,
3kg,
4kg,
5kg
1kg = 99zł
2kg = 198zł
3kg = 297zł
4kg = 396zł
5kg = 495zł
Tytoń OndraszekPaczki 1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg
Tytoń MOCNYPaczki 1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg
Tytoń LIGHTPaczki 1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg

Tytoń papierosowy jak i gotowy papieros mają rożną wartość pieniężną na całym świecie. Zdecydowanie najwyższymi cenami papierosów mogą poszczycić się kraje takie jak: Monako, Australia, Norwegia, Wielka Brytania i inne kraje Europy Zachodniej, Stany Zjednoczone i.t.p. Są to ceny w przedziale od 20 zł wzwyż, dochodzące nawet do 76 zł za paczkę w Monako! Choć w Polsce cena papierosów nie jest aż tak wygórowana, to jednak dla większości Polaków wciąż za wysoka. Wynosi ona około 10 – 13 zł za
paczkę. Bardzo zbliżone ceny od nas mają nasi sąsiedzi: Czechy, Słowacja, Litwa średnio od 11 do 13 zł. Najniższe stawki panują w krajach afrykańskich, w Indonezji, Rosji, Ukrainie i.t.p. Są to ceny rzędu 1,40 do około 4 zł. Co powoduje takie zróżnicowanie cen tytoniu na całym świecie i dlaczego są one tak wysokie w poszczególnych krajach?
Z pewnością jednym z najważniejszych czynników takiego stanu rzeczy jest akcyza. Systematyczne podnoszenie cen tytoniu przez rząd nie wpływa korzystnie na produkt, który otrzymują konsumenci. Paradoksalnie mimo wysokich cen plantatorzy dostają za niego mniej pieniędzy, co niestety w konsekwencji przekłada się na jakość produktu, który kupujemy. Wątpliwy skład papierosa, słabej jakości tytoń plus chemiczne wypełniacze – tyle otrzymujemy w naszym kraju wydając na paczkę papierosów ponad 10 zł
zapakowaną w ładny kolorowy kartonik.
Z tego powodu pragniemy gorąco zachęcić Państwa, aby w świetnej jakości tyton zaopatrzyć się na własną rękę. Tanio i profesjonalnie! Tytoń papierosowy 1 kg już od 99zł! W naszej ofercie tytonie Korsarz, Ondraszek, Mocny i Light! Kupując tyton papierosowy w naszym sklepie internetowym macie Państwo pewność, że produkt pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych liści bez sztucznych domieszek!
Tylko i wyłącznie z legalnego źródła, bezpośrednio od plantatora, który dokłada wszelkich starań, by tytoń wyróżniał się super jakością, doskonałym aromatem i był gotowy do palenia od razu po zakupie!

Pamiętaj: Tytoń i jego palenie powoduje raka i choroby serca.